KONST / Litografier / Litografi 13925451
nr 1392 5451
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 37/100. Motivet: 32x39cm, yttermått inklusive ram: 47x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:54:19
100 kr
150 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg